بهترین مراکز آموزشی مشهد
کلاسهای آمادگی تیزهوشان مشهد

آموزشگاه تیزهوشان برنا مشهد

کلاس تیزهوشان
مشهد خیام
09151031497

مدارس تیزهوشان از جمله مدارس برتر در مشهد هستند. ورود به این مدارس بدون شرکت در آزمون ورودی مقدور نیست. این آزمون ها از سطح دورس مدارس بالاتر است. همه داوطلبان کلاس نهم و ششم برای ورود به پایه دهم و هفتم تیزهوشان در مشهد نیاز به آموزش و شرکت در کلاسهای آمادگی تیزهوشان مشهد دارند. در این مقاله یکی از بهترین آموزشگاه ها برای کلاس هوش و استعداد تحلیلی نهم مشهد را معرفی خواهیم نمود.

کلاسهای آمادگی تیزهوشان مشهد

کلاس هوش و استعداد تحلیلی نهم مشهد

این کلاس ها برای داوطلبان سال هشتم و نهم که قصد شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان را برنامه ریزی شده است. قسمت هوش و استعداد تحلیلی در آزمون استعداد های درخشان ، اهمیت بسیار بالاتری نسبت به مابقی دروس دارد.

در کلاسهای آمادگی تیزهوشان مشهد مطابق با سرفصل های آزمون های سال های قبل جزوات آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. سپس بهترین اساتید تیزهوشان مشهد مطالب فوق را تدریس می نمایند. انتهای هر کلاس نیز با توجه به مطالب تدریس شده آزمون های تستی برگزار می گردد. در این آزمون ها، آموخته های دانش آموزان مورد سنجش قرار می گیرد. هر جلسه استاد اشکالات آموزشی دانش اموزان از جلسات قبل را رفع اشکال خواهد نمود.رضایت بسیار بالای شرکت کنندگان سالهای گذشته نشان از کیفیت کلاس ها و اساتید دارد.

کلاس هوش و استعداد تحلیلی ششم مشهد

آزمون ورودی تیزهوشان سال ششم به هفتم فقط شامل درس هوش و استعداد تحلیلی می باشد. تنها راه آمادگی برای آزمون استعداد های درخشان سال ششم به هفتم ، آمادگی کامل برای پاسخگویی به این سوالات می باشد. از نظر مشاورین تحصیلی بهترین راه آمادگی برای قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان ، شرکت در کلاس های آمادگی تیزهوشان با کیفیت می باشد. خوشبختانه بیشترین قبولی تیزهوشان در مشهد متعلق به آموزشگاه تیزهوشان برنا می باشد. در این کلاس ها با استفاده از بهترین اساتید تیزهوشان مشهد و با برنامه ریزی بسیار عالی و مناسب ، کلاس های هوش و استعداد ششم برگزار می گردد. در هر جلسه علاوه بر تدریس مطالب مورد نیاز ، آزمون و رفع اشکال دروس نیز انجام می شود. بیشترین آمادگی برای دانش آموزان از طریق این شیوه میسر می گردد.

آدرس آموزشگاه تیزهوشان مشهد

آدرس شعبه مرکزی : مشهد بین خیام 54 و 56

تلفن : 09151031497

نظرات و پرسش‌ها

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *