بهترین مراکز آموزشی مشهد
کارت ورود به جلسه کنکور تیرماه ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه کنکور تیرماه ۱۴۰۲

شرکت در آزمون کنکور سراسری نیاز به دریافت کارت به جلسه دارد. داوطلبان تمام رشته‌های تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان که در کنکور ۱۴۰۲ از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نموده اند. باید با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور تیرماه از محل برگزاری آزمون خود مطلع شوند.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه کنکور امسال از تاریخ ۱۱ تیر ۱۴۰۲ بر روی سایت سنجش بارگذاری خواهد شد و دواطلبان با داشتن برگه ثبت‌نام کنکور یا مشخصات فردی خود میتوانند کارت ورود به جلسه کنکور خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور تیرماه ۱۴۰۲

پس از بارگذاری کارت‌ ورود به جلسه شما باید از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به دریافت این کارت نمایید. سپس مشخصات مندرج بر روی آنرا بررسی نموده و در صورت صحت از آن پرینت گرفته و روز کنکور همراه خود داشته باشید. دقت نمایید شما باید قبل از ورود به جلسه کارت خود را امضا و اثر انگشت زده تا صحت آن را تعیین نمایید. اما اگر مشخصات اشتباه بود باید چه اقدامی انجام دهید؟

در صورتی که کارت ورود به جلسه شما دارای ایراداتی از جمله عدم صحت مشخصات فردی و … و یا حتی عدم صحت عکس شناسایی بود می بایست از طریق مراجعه به شعب باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور تیر ماه ، ادقام به رفع این نقص‌ها نمایید در غیراینصورت از ورود شما به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور تیرماه 1402

حتما سعی نمایید در روزهای اولیه اقدام به دریافت کارت نمایید تا در صورت داشتن هر گونه مشکل زمان کافی برای رفع نقص وجود داشته باشد.

سوالات مهم کارت ورود به جلسه کنکور

️ چه مدارکی برای حضور در جلسه کنکور سراسری الزامی است؟

علاوه بر شناسنامه و کارت ملی به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون ضروری است که باید در زمان مقرر آن را دریافت نمایید.

️کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به چه صورت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد؟

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به صورت اینترنتی منتشر می شود که می بایست از طریق سایت سنجش آن را دریافت نمایید.

نظرات و پرسش‌ها

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین ها