بهترین مراکز آموزشی مشهد

تمدید مهلت پیش ثبت‌نام پایه هفتم مدارس شاهد تا ۱۶ تیرماه

مهلت پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد تا ۱۶ تیرماه تمدید شد.

پیش ثبت نام و دریافت کد رهگیری پایه هفتم مدارس شاهد که از ۲۱ خرداد ماه آغاز و تا امروز ۱۰ تیر ادامه داشت، برای شش روز دیگر تمدید شد.

بنا بر اعلام کانال رسمی اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در شبکه شاد، مهلت پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد تا روز جمعه ۱۶ تیرماه تمدید شده است.

نتایج پیش ثبت‌نام پس از بررسی مدارک از سوی ستاد ثبت‌نام مدرسه و از طریق ارسال پیامک توسط مدیر مدرسه اعلام می شود.

در صورتی که متقاضیان هنگام ثبت نام هرگونه مغایرت در مشخصات (مانند کد ملی، آدرس، کد پستی و…) مشاهده کنند؛ باید برای اصلاح ایرادات به مدرسه سال قبل دانش‌آموز مراجعه کنند.

مراحل ثبت‌نام ورودی (اول، هفتم و دهم)

– اولیای دانش‌آموزان در موعد مقرر جهت پیش‌ثبت‌نام به سامانه مراجعه کرده و فرم الکترونیکی پیش ثبت‌نام را تکمیل کنند.

– حضور حداقل یک ولی یا سرپرست جهت ارائه اصل مدارک ثبت شده در سامانه هنگام ثبت‌نام حضوری الزامی است.

– مسئولیت تطبیق و تایید نهایی مدارک دریافتی از اولیاء برعهده مدیر مدرسه است.  در صورت نقص مدارک ولی دانش‌آموز می‌تواند حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ اعلام نسبت به رفع نقص و تحویل مدارک به مسئول مربوط اقدام کند. بدیهی است پس از انقضای مهلت مذکور هیچ‌گونه مدرک یا ادعایی پذیرفته نخواهد شد و پیش‌ثبت‌نام کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

– از بین متقاضیان پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان ورودی جدید، اسامی دانش‌آموزان به میزان دو برابر ظرفیت کلاس (اصلی) و (ذخیره) از طریق سامانه به مدیر مدرسه اعلام می‌شود.  مدیران مدارس شاهد پس از دریافت اسامی موظف‌اند از طریق سیستم پیامکی نسبت به اطلاع‌رسانی به والدین اقدام کنند.

– مدیران مدارس شاهد موظف‌اند پس از تطبیق مدارک دانش‌آموزان با اطلاعات ثبت‌شده در سامانه نسبت به تائید اولیه ثبت‌نام دانش‌آموزان پذیرفته شده اقدام کنند.

نظرات و پرسش‌ها

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین ها